cajovy blog logo full

Nechte se okouzlit bohatstvím bobulí

Modifikace: 2019/02/21

Mmáme rádi ovocné čaje. Zvláště ty z červeného ovoce. A je to dobře, protože všechny bobule posilují imunitní systém, významný je i obsah vitamínu C.

Například prémiová řada Loyd hlásí i v zimním období zvýšený prodej čajů Maliny a Jahoda, Borůvka a Ostružina.  Spotřebitelé totiž vyhledávají delikátní a jemnou chuť ovocných čajů, které nabízejí směs voňavých červených bobulí, horského ovoce nebo lesních plodů s přídavkem sušené šťávy.

Borůvka-a-Ostružina

Nálevy ze sušeného ovoce a bylin jsou ideální pro zahřátí, ale i osvěžení v průběhu celého dne a skvěle chutnají teplé i studené. Pomohou také v relaxaci a k uklidnění po náročném pracovním dni. Například biotin uzavřený v malinách je tzv. vitamínem krásy, který je důležitý pro zdraví a vzhled kůže, nehtů a vlasů. Ostružiny jsou bohaté na karoteny.

Důležitá je i psychika a naše nálada, kterou ovlivňují smyslové vjemy, mimo jiné čich. Právě vůně malin nás lehce přenese do bezstarostného léta a na druhé straně údajně navozuje pocit nasycení, takže by se člověk neměl díky ní přejídat.

Maliny-a-Jahoda

Ovocné čaje jsou zdravým pitím pro děti. Když jim uvaříme konvici směsi ze sušeného ovoce a bylin, pak určitě uděláme pro jejich zdraví více než nákupem sladkých sycených nápojů. Nemluvě o peněžence, kdy džbán voňavého čaje pro celou rodinu vyjde na pár korun.

Nechme se tedy okouzlit sladkostí a vůní sušeného ovoce zabaleného do nálevových sáčků ve tvaru pyramidy, které umožňují lepší vyluhování směsi. Budeme vitálnější i krásnější a nadcházejícím jarem to budeme určitě potřebovat.

P.S.: Čaje Loyd získaly opakovaně certifikát BRC (British Retail Consortium), který patří k vůbec nejnáročnějším normám pro výrobce potravin.

jahda-malina

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 4]
Redakce
Redakce

Napsat komentář

stojí za přečtení
Podobné články

Vážený návštěvníku,

přečtěte si obsah a dejte souhlas:

Souhlasím s ukládáním cookies na svém zařízení a zpracováváním svých osobních údajů za účelem kontroly na těchto webových stránkách, uložených v těchto souborech, které jsem zanechal v rámci používání webových stránek společností WhitePress a její důvěryhodnými partneri. Další informace týkající se zpracování osobních údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů. Stisknutí tlačítka „Chci používat web a souhlasím“ nebo [x] v tomto informačním okně znamená souhlas. Souhlas se zpracováním údajů ve výše uvedeném textu lze kdykoli odvolat prostřednictvím odkazu umístěného v Zásadách ochrany osobních údajů.