cajovy blog logo full

Tento blog je věnován čaji, jeho jedinečným kulturním a fyzikálním vlastnostem. Tvoříme jej pro všechny milovníky tohoto ušlechtilého nápoje, a to nejen pro čajomilce, ale každého člověka, který s čajem zachází jako s každodenním rutinním pitím. Budeme se snažit, abyste zde pokaždé našli zajímavost, recept, informace o vlastnostech a účincích čaje, střípky spojené s historii tohoto nápoje a … filozofické názory.

Mějte však na paměti, že popisované účinky čaje na lidský organismus a všechny příspěvky zveřejněné v rámci tohoto blogu nemohou být považovány za konzultaci nebo radu lékaře / zdravotníka a nemohou být základem pro rozhodnutí o zahájení, vynechání nebo ukončení léčby, terapie, dalších diagnostických postupů, jakož i užívání nebo neužívání léků. Pouze přímý kontakt pacienta s lékařem a vyšetření pacienta lékařem umožňují určení anamnézy, zahájení léčby, terapie nebo jiných úkonů, které mají vliv na jeho zdraví.

Doufáme, že Vás blog zaujal a najdete v něm zalíbení –  velmi rádi Vás uvítáme mezi námi a budeme rádi, pokud se na něm budete autorsky podílet.

E-mail: [email protected]

Koupit propagační předměty na whitepress.com!